| Matches | Week commencing Monday 18th March, 2019

<

>

Matches week commencing

Tuesday 19th March, 2019
NCEL League Cup Quarter-Finals
Selby Town
Selby TownLiam Flanagan 88
1-1
(aet)Att: 163HT: 0-190: 1-1
Swallownest
SwallownestNathan Morritt 37
Att: 163
HT: 0-1
90: 1-1
(Swallownest win 4-2 on penalties)
NCEL Premier Division
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MWSeon Ripley 68
1-2Att: 253HT: 0-1 Worksop Town
Worksop TownMatthew Reay 12
Matthew Sykes 64pen
Att: 253
HT: 0-1
Wednesday 20th March, 2019
NCEL Premier Division
Staveley Miners Welfare
Staveley MWJoe Pugh 77
1-0Att: 157HT: 0-0 Bottesford Town
Bottesford Town
Att: 157
HT: 0-0
NCEL Division One
Campion
CampionGraham Hall 5
Marcus Day 20
Aiden Day 43
3-1Att: 88HT: 3-0 Shirebrook Town
Shirebrook TownRobbie Savage 70
Att: 88
HT: 3-0
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough BridgeSam Corner 16, 23, 43
Shaun Mundy 38, 75
5-2Att: 63HT: 4-0 Ollerton Town
Ollerton TownGavin King 46pen, 65pen
Att: 63
HT: 4-0
Friday 22nd March, 2019
NCEL Division One
Nostell Miners Welfare
Nostell MWJames Eyles 90
1-1Att: 176HT: 0-1 Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfSam Pashley 45
Att: 176
HT: 0-1
Saturday 23rd March, 2019
NCEL Premier Division
Albion Sports
Albion SportsAlhassane Keita 31
Lamin Janneh 43
2-2Att: 57HT: 2-0 Bridlington Town
Bridlington TownJake Day 48, 90
Att: 57
HT: 2-0
Garforth Town
Garforth TownMark Simpson 27pen
1-0Att: 134HT: 1-0 Barton Town
Barton Town
Att: 134
HT: 1-0
Hall Road Rangers
Hall Road RangersReagan Waud 20
Conner Harman 35
2-2Att: 69HT: 2-0 Bottesford Town
Bottesford TownJack McMenemy 65, 85
Att: 69
HT: 2-0
Harrogate Railway Athletic
Harrogate RA
0-1Att: 68HT: 0-1 Liversedge
LiversedgeJoe Walton 27
Att: 68
HT: 0-1
Hemsworth Miners Welfare
Hemsworth MWSeon Ripley 16
Richard Collier 32
Sam Jones 45pen
Nash Connolly 68
Sidney Santos 86
5-1Att: 118HT: 3-1 Eccleshill United
Eccleshill UnitedAdam Shaw 24
Att: 118
HT: 3-1
Knaresborough Town
KnaresboroughSam Cook 9
William Lenehan 25
2-3Att: 203HT: 2-3 Handsworth Parramore
Handsworth ParrWaide Fairhurst 14, 23
Joshua Nodder 36
Att: 203
HT: 2-3
Maltby Main
Maltby MainWilliam Eades 23
Aaron Moxam 24
2-1Att: 138HT: 2-0 Staveley Miners Welfare
Staveley MWTomas Poole 90
Att: 138
HT: 2-0
Thackley
ThackleyKieran Thompson 28
Daniel Broadbent 34
Luke Robinson 38, 78
4-1Att: 151HT: 3-1 Goole AFC
Goole AFCCarl Stewart 26pen
Att: 151
HT: 3-1
Worksop Town
Worksop TownCraig Mitchell 6
Matthew Sykes 14
2-1Att: 1628HT: 2-0 Penistone Church
Penistone ChurchAndrew Ring 79
Att: 1628
HT: 2-0
Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurAshley Flynn 59, 79
2-0Att: 75HT: 0-0 Athersley Recreation
Athersley Rec
Att: 75
HT: 0-0
NCEL Division One
Harworth Colliery
Harworth CollieryMatthew Booth 9
Thomas Mullen 44
Mason Barlow 46
3-1Att: 173HT: 2-0 Shirebrook Town
Shirebrook TownKieran Darby 90
Att: 173
HT: 2-0
Ollerton Town
Ollerton Town
0-1Att: 108HT: 0-0 Dronfield Town
Dronfield TownStuart Hill 90
Att: 108
HT: 0-0
Rossington Main
Rossington Main
0-4Att: 72HT: 0-2 Campion
CampionLeon Hurles-Brook 7
Joshua Gibbons 40og
Marcus Day 50
Jason Carney 76
Att: 72
HT: 0-2
Skegness Town
Skegness TownGary King 81
1-1Att: 156HT: 0-0 Hallam
HallamMicah Bishop 72
Att: 156
HT: 0-0
Swallownest
SwallownestAlex Lill 4
1-0Att: 121HT: 1-0 AFC Emley
AFC Emley
Att: 121
HT: 1-0
Winterton Rangers
Winterton RangersLiam Nelthorpe 30
1-1Att: 100HT: 1-1 Parkgate
ParkgateBruno Holden 4
Att: 100
HT: 1-1
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough BridgeJamie Austin 51
1-2Att: 73HT: 0-0 East Yorkshire Carnegie
East Yorks CarnegieJosh Walker 61, 68
Att: 73
HT: 0-0