| News | Transfers | Season 2018/19

Transfers Between NCEL Clubs

No. Player's Name Club From Club To Date
263 Mateusz Zaniewski Harrogate Railway Athletic Yorkshire Amateur 31st Mar
262 Gary Mundy Armthorpe Welfare Handsworth Parramore 31st Mar
261 Redmond Lee Thackley Goole AFC 31st Mar
260 Kyle Bartley Harrogate Railway Athletic Goole AFC 31st Mar
259 Luke Walker Harworth Colliery Shirebrook Town 30th Mar
258 Callum Harrison Goole AFC Glasshoughton Welfare 30th Mar
257 Luke Francis Harworth Colliery Handsworth Parramore 30th Mar
256 Conner Williamson Staveley Miners Welfare Hallam 30th Mar
255 Lewis Bemrose Bottesford Town Grimsby Borough 30th Mar
254 Ben Harley Glasshoughton Welfare Liversedge 30th Mar
253 Jack Griffin Bridlington Town Goole AFC 26th Mar
252 Mitchell Hamilton Garforth Town Harrogate Railway Athletic 26th Mar
251 Ross Duggan Handsworth Parramore Maltby Main 23rd Mar
250 Parirs Dixon Maltby Main Handsworth Parramore 22nd Mar
249 Sam Foulds Harworth Colliery Armthorpe Welfare 22nd Mar
248 George Johnson Staveley Miners Welfare Harworth Colliery 18th Mar
247 Shaun Mundy Harworth Colliery Worsbrough Bridge Athletic 18th Mar
246 Joel Statham Parkgate Swallownest 16th Mar
245 Nathan Popple Barton Town East Yorkshire Carnegie 16th Mar
244 Lewis Hill Hall Road Rangers East Yorkshire Carnegie 16th Mar
243 Joe Byron Harworth Colliery Armthorpe Welfare 15th Mar
242 Michael Jones Worksop Town Garforth Town 14th Mar
241 Harry Freedman Liversedge Garforth Town 14th Mar
240 James Eyles Athersley Recreation Nostell Miners Welfare 13th Mar
239 Jordan Chippendale Campion Garforth Town 13th Mar
238 Darius Smith Parkgate Armthorpe Welfare 8th Mar
237 Ryan Carroll Handsworth Parramore Hallam 8th Mar
236 Ryan Thompson Winterton Rangers Bridlington Town 8th Mar
235 Anthony Wilson Rossington Main Hallam 4th Mar
234 James Dean-Atkinson Winterton Rangers Grimsby Borough 2nd Mar
233 Ben Ledger AFC Emley FC Bolsover 2nd Mar
232 Joe Turner Swallownest Rossington Main 2nd Mar
231 Ben Walker Athersley Recreation Thackley 25th Feb
230 Gary Mundy Harworth Colliery Armthorpe Welfare 1st Mar
229 Tyler Bradley Hallam Rossington Main 1st Mar
228 Sam Fewkes Hallam Rossington Main 1st Mar
227 Matthew Templeton Worksop Town Harworth Colliery 1st Mar
226 Marc Lumb Liversedge Glasshoughton Welfare 27th Feb
225 Liam Greenfield Staveley Miners Welfare Penistone Church 23rd Feb
224 Alex Nightingale Harworth Colliery Swallownest 22nd Feb
223 Richard Williams Harworth Colliery Swallownest 22nd Feb
222 Archie Brown Bridlington Town Hall Road Rangers 22nd Feb
221 Matthew Thompson Worksop Town Harworth Colliery 22nd Feb
220 Lynton Karkach Winterton Rangers Worksop Town 20th Feb
219 Jamie Price Worksop Town Yorkshire Amateur 20th Feb
218 Sam Barker Harrogate Railway Athletic Garforth Town 16th Feb
217 Tawonea Gumboh Thackley Albion Sports 15th Feb
216 McKenzie Borek Eccleshill United AFC Emley 11th Feb
215 Danny South Athersley Recreation Maltby Main 11th Feb
214 George Whittaker AFC Emley Penistone Church 9th Feb
213 Kieran Suddards Campion Liversedge 9th Feb
212 James Whittingham Hall Road Rangers East Yorkshire Carnegie 9th Feb
211 Harry Steeples Hemsworth Miners Welfare Athersley Recreation 9th Feb
210 Alfie Stevens-Neale Thackley Armthorpe Welfare 8th Feb
209 Alex Rippon Handsworth Parramore Parkgate 7th Feb
208 Daniel Blacker Liversedge Harrogate Railway Athletic 2nd Feb
207 Bradley Wilson Shirebrook Town Harworth Colliery 2nd Feb
206 Andrew Horbury AFC Emley Nostell Miners Welfare 2nd Feb
205 Zivanai Mbire Worsbrough Bridge Athletic Glasshoughton Welfare 1st Feb
204 Adam Lee Winterton Rangers FC Bolsover 31st Jan
203 Joshua Dacre Athersley Recreation Selby Town 31st Jan
202 Thomas Sawyer Grimsby Borough Skegness Town 31st Jan
201 Nicholas Lalousis Glasshoughton Welfare Albion Sports 29th Jan
200 Daniel Montgomery Goole AFC Selby Town 29th Jan
199 Gary Lumley Armthorpe Welfare Selby Town 26th Jan
198 Craig Laight Worsbrough Bridge Athletic Armthorpe Welfare 25th Jan
197 Bradley Swain Shirebrook Town Nostell Miners Welfare 25th Jan
196 Michael Jones Liversedge Worksop Town 25th Jan
195 Chris Timons Shirebrook Town Ollerton Town 25th Jan
194 Joe Cheeseman Shirebrook Town Staveley Miners Welfare 22nd Jan
193 Charlie Dunkerley East Yorkshire Carnegie Barton Town 19th Jan
192 Luke Aldrich Barton Town Albion Sports 19th Jan
191 Daniel Davison Goole AFC Selby Town 19th Jan
190 Christopher Walton Athersley Recreation Goole AFC 19th Jan
189 Harry Peacock Bridlington Town Hall Road Rangers 18th Jan
188 Robert Chipps Handsworth Parramore Maltby Main 18th Jan
187 Lewis Whitaker Hallam Parkgate 18th Jan
186 Jody Barford Bridlington Town Selby Town 18th Jan
185 Bradley Kemp AFC Emley Parkgate 18th Jan
184 Daniel Critchlow Nostell Miners Welfare Goole AFC 17th Jan
183 Joe Dunnett Goole AFC Selby Town 15th Jan
182 Jacob Norburn Hall Road Rangers Skegness Town 12th Jan
181 Ross Duggan Maltby Main Handsworth Parramore 12th Jan
180 Jack Normanton Campion Thackley 12th Jan
179 Cameron Hough Worsbrough Bridge Athletic FC Bolsover 12th Jan
178 Ben Harley Armthorpe Welfare Glasshoughton Welfare 11th Jan
177 Calum Ward Campion Worksop Town 11th Jan
176 Mohammed Hamid Handsworth Parramore Goole AFC 11th Jan
175 Daniel Buttle Handsworth Parramore Goole AFC 10th Jan
174 Adam Ledger AFC Emley FC Bolsover 10th Jan
173 Devonte Newman-Morton Garforth Town Yorkshire Amateur 10th Jan
172 Craig Tonkinson Harrogate Railway Athletic Glasshoughton Welfare 5th Jan
171 Albert Ibrahimi Garforth Town Harrogate Railway Athletic 5th Jan
170 Kyle Wordsworth Athersley Recreation Worsbrough Bridge Athletic 5th Jan
169 Gary Collier Glasshoughton Welfare Selby Town 5th Jan
168 Luke Bulliment Bridlington Town East Yorkshire Carnegie 5th Jan
167 Jake Currie Handsworth Parramore Hallam 5th Jan
166 George Clarke Albion Sports AFC Emley 3rd Jan
165 Joe Wilton Goole AFC Harrogate Railway Athletic 29th Dec
164 James Hitchcock East Yorkshire Carnegie Goole AFC 29th Dec
163 Lee Hill Handsworth Parramore Worksop Town 29th Dec
162 Jordan Buckham Armthorpe Welfare Rossington Main 29th Dec
161 Andrew McCreadie Staveley Miners Welfare Campion 28th Dec
160 Jacob Collier Harrogate Railway Athletic Glasshoughton Welfare 21st Dec
159 Mateusz Zaniewski Glasshoughton Welfare Harrogate Railway Athletic 21st Dec
158 Matthew Broadley Thackley Bridlington Town 21st Dec
157 Shawn Mitchell Rossington Main Nostell Miners Welfare 21st Dec
156 Marcel Chigumira Goole AFC Albion Sports 21st Dec
155 Joshua Nodder Maltby Main Handsworth Parramore 21st Dec
154 Emile Sinclair Athersley Recreation Liversedge 20th Dec
153 Joshua Berry Selby Town Goole AFC 15th Dec
152 Bradley Wilson Worksop Town Shirebrook Town 15th Dec
151 Declan Lambton Harrogate Railway Athletic Campion 15th Dec
150 Mubarak Wushishi Yorkshire Amateur Glasshoughton Welfare 15th Dec
149 Jake Bird Glasshoughton Welfare AFC Emley 14th Dec
148 Marcus Edwards Goole AFC Campion 14th Dec
147 Aaron Moxam Worksop Town Maltby Main 14th Dec
146 Sean Hunter Harrogate Railway Athletic Garforth Town 13th Dec
145 Steven Jeff Goole AFC Hemsworth Miners Welfare 13th Dec
144 Richard Williams Parkgate FC Bolsover 11th Dec
143 Louis Hutton Thackley Selby Town 11th Dec
142 Jody Barford Handsworth Parramore Bridlington Town 10th Dec
141 Scott Stein Albion Sports Harrogate Railway Athletic 8th Dec
140 Lawrance Hunter Knaresborough Town Thackley 8th Dec
139 Ryan Ferguson Glasshoughton Welfare Nostell Miners Welfare 8th Dec
138 Alfie Dodsworth Maltby Main FC Bolsover 7th Dec
137 James Leverton Handsworth Parramore Ollerton Town 6th Dec
136 Reagan Waud Bridlington Town Hall Road Rangers 6th Dec
135 Jamie Reeson East Yorkshire Carnegie Goole AFC 1st Dec
134 Jake Bird Goole AFC Glasshoughton Welfare 1st Dec
133 Matthew Thompson Ollerton Town Worksop Town 30th Nov
132 Leon Smith Hall Road Rangers East Yorkshire Carnegie 30th Nov
131 Joseph Thornton Nostell Miners Welfare Handsworth Parramore 30th Nov
130 Harry Stead Liversedge Eccleshill United 30th Nov
129 James Gamble Harworth Colliery Worksop Town 29th Nov
128 Daniel Vinten Liversedge Armthorpe Welfare 29th Nov
127 Myles Lawman Bridlington Town East Yorkshire Carnegie 24th Nov
126 Declan Lambton Campion Harrogate Railway Athletic 24th Nov
125 Thomas Marsden Yorkshire Amateur Harrogate Railway Athletic 24th Nov
124 Marcus Day Harrogate Railway Athletic Campion 24th Nov
123 Mark Wilson Worsbrough Bridge Athletic Liversedge 23rd Nov
122 Mark Robinson Shirebrook Town Worksop Town 23rd Nov
121 Freddie Russell Penistone Church Parkgate 23rd Nov
120 Tyla Bell Staveley Miners Welfare Winterton Rangers 22nd Nov
119 Ben Sibbick Grimsby Borough Skegness Town 22nd Nov
118 James Wroot Grimsby Borough Skegness Town 22nd Nov
117 Michael Jones Hemsworth Miners Welfare Liversedge 21st Nov
116 Danny Middleton Garforth Town Goole AFC 20th Nov
115 Shaquille Clarke-Adams Garforth Town Liversedge 20th Nov
114 Mohamed Kaba Albion Sports Yorkshire Amateur 20th Nov
113 Daniel Williams Shirebrook Town Garforth Town 17th Nov
112 Fraser Hansen Hall Road Rangers Selby Town 17th Nov
111 Billy Law Goole AFC Worsbrough Bridge Athletic 17th Nov
110 Joshua Morrall Grimsby Borough Skegness Town 17th Nov
109 Ryan Poskitt Nostell Miners Welfare Glasshoughton Welfare 16th Nov
108 Joshua Davies Harworth Colliery Handsworth Parramore 15th Nov
107 Benjamin Partridge Handsworth Parramore Harworth Colliery 15th Nov
106 Daniel Vinten Worsbrough Bridge Athletic Liversedge 13th Nov
105 Tim Whittaker Parkgate Rossington Main 13th Nov
104 Alec Denton Handsworth Parramore Rossington Main 13th Nov
103 Billy Wright Swallownest Dronfield Town 10th Nov
102 Tomas Poole Worksop Town Staveley Miners Welfare 10th Nov
101 Lewis Hill East Yorkshire Carnegie Hall Road Rangers 10th Nov
100 Jordan Greaves Nostell Miners Welfare Hemsworth Miners Welfare 9th Nov
99 Alex Varley Goole AFC Hallam 9th Nov
98 Mitchell Hamilton Liversedge Garforth Town 6th Nov
97 Roy Fogarty Liversedge Yorkshire Amateur 3rd Nov
96 Junago Pandor Campion Liversedge 3rd Nov
95 Oscar Seth Handsworth Parramore Liversedge 3rd Nov
94 Steven McDonnell Maltby Main Worksop Town 3rd Nov
93 Harley Wilson Worksop Town Rossington Main 2nd Nov
92 Nicky Lock Goole AFC Harrogate Railway Athletic 2nd Nov
91 Jordan Livett Harworth Colliery Swallownest 2nd Nov
90 Luke Beedham Parkgate Swallownest 2nd Nov
89 Bradley Swain Glasshoughton Welfare Shirebrook Town 2nd Nov
88 Gary Collier Selby Town Glasshoughton Welfare 2nd Nov
87 Richard Williams Swallownest Harworth Colliery 2nd Nov
86 Jordan Turner Rossington Main Maltby Main 2nd Nov
85 Adam Shaw Yorkshire Amateur Eccleshill United 1st Nov
84 Lewis O'Connor Athersley Recreation Worsbrough Bridge Athletic 31st Oct
83 Javan Benjamin Garforth Town Liversedge 30th Oct
82 Eliel Anku Athersley Recreation Glasshoughton Welfare 27th Oct
81 Liam Owen Nostell Miners Welfare Worsbrough Bridge Athletic 27th Oct
80 Kieran Holmes Garforth Town Harrogate Railway Athletic 27th Oct
79 Bruno Holden Harworth Colliery Parkgate 27th Oct
78 Lee Elam Eccleshill United Goole AFC 26th Oct
77 Nicky Darker Maltby Main FC Bolsover 26th Oct
76 Julian Lawrence Worksop Town Handsworth Parramore 25th Oct
75 Daniel Youle Athersley Recreation Albion Sports 25th Oct
74 Kurt Harris Albion Sports Liversedge 20th Oct
73 Jake Rotherham Winterton Rangers Bottesford Town 20th Oct
72 Reagan Waud Hall Road Rangers Bridlington Town 20th Oct
71 Aaron Kitao Yorkshire Amateur Harrogate Railway Athletic 20th Oct
70 Joshua Diggles Rossington Main Worsbrough Bridge Athletic 20th Oct
69 Andrew Horbury Glasshoughton Welfare AFC Emley 19th Oct
68 Jacob Norburn Grimsby Borough Hall Road Rangers 19th Oct
67 Jody Barford Bridlington Town Handsworth Parramore 19th Oct
66 Sam Kay Goole AFC Staveley Miners Welfare 15th Oct
65 James Hitchcock Hall Road Rangers East Yorkshire Carnegie 10th Oct
64 Bradley Davies Liversedge Parkgate 13th Oct
63 Kane Reece Athersley Recreation Nostell Miners Welfare 13th Oct
62 Jed Rashid Hemsworth Miners Welfare Liversedge 13th Oct
61 Daniel Nichols Bridlington Town Hall Road Rangers 13th Oct
60 Cameron Lynn Liversedge Yorkshire Amateur 12th Oct
59 Luke Walker Parkgate Harworth Colliery 11th Oct
58 James Leverton Hallam Handsworth Parramore 10th Oct
57 Robert Needham Staveley Miners Welfare Shirebrook Town 6th Oct
56 Paul Beesley Albion Sports Knaresborough Town 6th Oct
55 Jack Smith Goole AFC Selby Town 6th Oct
54 Robert Oldham Glasshoughton Welfare Worsbrough Bridge Athletic 6th Oct
53 Terence Barwick Bridlington Town Goole AFC 4th Oct
52 Christopher Wood Parkgate Athersley Recreation 3rd Oct
51 Christopher Walton Maltby Main Athersley Recreation 3rd Oct
50 Luke Aldrich Yorkshire Amateur Barton Town 3rd Oct
49 Danny Farrar Eccleshill United Liversedge 2nd Oct
48 Andrew Fox Parkgate Staveley Miners Welfare 3rd Oct
47 Thomas Rose Yorkshire Amateur Eccleshill United 2nd Oct
46 Haydn Ward Nostell Miners Welfare Parkgate 29th Sep
45 Carl Heard Yorkshire Amateur Harrogate Railway Athletic 29th Sep
44 Jamie Austin Parkgate Worsbrough Bridge Athletic 29th Sep
43 Ben Starosta Harworth Colliery Parkgate 28th Sep
42 Cameron Rigby Handsworth Parramore Maltby Main 28th Sep
41 Ryan Carroll Maltby Main Handsworth Parramore 28th Sep
40 Bradley Kerr Nostell Miners Welfare Worsbrough Bridge Athletic 24th Sep
39 Joshua Tennant Barton Town Hall Road Rangers 22nd Sep
38 Mark Simpson Worksop Town Garforth Town 22nd Sep
37 James Gamble Worksop Town Harworth Colliery 22nd Sep
36 Callum Fielding Maltby Main Rossington Main 21st Sep
35 Benn Lewis Hall Road Rangers Bridlington Town 20th Sep
34 Daniel Blacker Harrogate Railway Athletic Liversedge 15th Sep
33 Marcus Edwards Albion Sports Goole AFC 14th Sep
32 Jordan Turner Handsworth Parramore Rossington Main 14th Sep
31 Connor White Athersley Recreation Parkgate 13th Sep
30 Owen Fieldsend Nostell Miners Welfare Parkgate 12th Sep
29 Joe Milner Hall Road Rangers Harrogate Railway Athletic 12th Sep
28 Michael Thompson Harrogate Railway Athletic Garforth Town 11th Sep
27 Christopher Ovington Campion Goole AFC 7th Sep
26 Connor Rollinson Glasshoughton Welfare Worsbrough Bridge Athletic 6th Sep
25 Robbie Graham Penistone Church Campion 6th Sep
24 Tafadzwa Mumbanya Hemsworth Miners Welfare Glasshoughton Welfare 5th Sep
23 Matthew Semley AFC Emley Glasshoughton Welfare 5th Sep
22 Daniel Buttle Bridlington Town Handsworth Parramore 3rd Sep
21 Seyavoush Esmaeily FC Bolsover Worsbrough Bridge Athletic 1st Sep
20 Jay Evison Maltby Main Swallownest 30th Aug
19 Lewis Szanto Parkgate Harworth Colliery 23rd Aug
18 Niall Smith Parkgate Hallam 18th Aug
17 Bradley Mears Hemsworth Miners Welfare FC Bolsover 18th Aug
16 Daniel Bingley Parkgate Athersley Recreation 18th Aug
15 Matthew Leese Staveley Miners Welfare FC Bolsover 18th Aug
14 Declan Dawson Liversedge Athersley Recreation 15th Aug
13 Lewis Pickering Yorkshire Amateur Glasshoughton Welfare 14th Aug
12 Joshua Dacre Selby Town Athersley Recreation 10th Aug
11 Jack Carter Athersley Recreation Goole AFC 9th Aug
10 Thomas Cooke Shirebrook Town Ollerton Town 8th Aug
9 Thomas Rose Eccleshill United Yorkshire Amateur 4th Aug
8 Sam Kay Parkgate Goole AFC 3rd Aug
7 Jack Waldron Armthorpe Welfare Worsbrough Bridge Athletic 3rd Aug
6 Daniel Morton Parkgate Athersley Recreation 3rd Aug
5 Robert Marsh Glasshoughton Welfare Thackley 31st Jul
4 Jacob Norburn Hall Road Rangers Grimsby Borough 31st Jul
3 Jacob Collier Glasshoughton Welfare Harrogate Railway Athletic 30th Jul
2 Lee Betts Maltby Main Armthorpe Welfare 30th Jul
1 Jack Griffin Hall Road Rangers Bridlington Town 30th Jul
No. Player's Name Date
263 Mateusz Zaniewski
From Harrogate Railway Athletic
to Yorkshire Amateur
31st Mar
262 Gary Mundy
From Armthorpe Welfare
to Handsworth Parramore
31st Mar
261 Redmond Lee
From Thackley
to Goole AFC
31st Mar
260 Kyle Bartley
From Harrogate Railway Athletic
to Goole AFC
31st Mar
259 Luke Walker
From Harworth Colliery
to Shirebrook Town
30th Mar
258 Callum Harrison
From Goole AFC
to Glasshoughton Welfare
30th Mar
257 Luke Francis
From Harworth Colliery
to Handsworth Parramore
30th Mar
256 Conner Williamson
From Staveley Miners Welfare
to Hallam
30th Mar
255 Lewis Bemrose
From Bottesford Town
to Grimsby Borough
30th Mar
254 Ben Harley
From Glasshoughton Welfare
to Liversedge
30th Mar
253 Jack Griffin
From Bridlington Town
to Goole AFC
26th Mar
252 Mitchell Hamilton
From Garforth Town
to Harrogate Railway Athletic
26th Mar
251 Ross Duggan
From Handsworth Parramore
to Maltby Main
23rd Mar
250 Parirs Dixon
From Maltby Main
to Handsworth Parramore
22nd Mar
249 Sam Foulds
From Harworth Colliery
to Armthorpe Welfare
22nd Mar
248 George Johnson
From Staveley Miners Welfare
to Harworth Colliery
18th Mar
247 Shaun Mundy
From Harworth Colliery
to Worsbrough Bridge Athletic
18th Mar
246 Joel Statham
From Parkgate
to Swallownest
16th Mar
245 Nathan Popple
From Barton Town
to East Yorkshire Carnegie
16th Mar
244 Lewis Hill
From Hall Road Rangers
to East Yorkshire Carnegie
16th Mar
243 Joe Byron
From Harworth Colliery
to Armthorpe Welfare
15th Mar
242 Michael Jones
From Worksop Town
to Garforth Town
14th Mar
241 Harry Freedman
From Liversedge
to Garforth Town
14th Mar
240 James Eyles
From Athersley Recreation
to Nostell Miners Welfare
13th Mar
239 Jordan Chippendale
From Campion
to Garforth Town
13th Mar
238 Darius Smith
From Parkgate
to Armthorpe Welfare
8th Mar
237 Ryan Carroll
From Handsworth Parramore
to Hallam
8th Mar
236 Ryan Thompson
From Winterton Rangers
to Bridlington Town
8th Mar
235 Anthony Wilson
From Rossington Main
to Hallam
4th Mar
234 James Dean-Atkinson
From Winterton Rangers
to Grimsby Borough
2nd Mar
233 Ben Ledger
From AFC Emley
to FC Bolsover
2nd Mar
232 Joe Turner
From Swallownest
to Rossington Main
2nd Mar
231 Ben Walker
From Athersley Recreation
to Thackley
25th Feb
230 Gary Mundy
From Harworth Colliery
to Armthorpe Welfare
1st Mar
229 Tyler Bradley
From Hallam
to Rossington Main
1st Mar
228 Sam Fewkes
From Hallam
to Rossington Main
1st Mar
227 Matthew Templeton
From Worksop Town
to Harworth Colliery
1st Mar
226 Marc Lumb
From Liversedge
to Glasshoughton Welfare
27th Feb
225 Liam Greenfield
From Staveley Miners Welfare
to Penistone Church
23rd Feb
224 Alex Nightingale
From Harworth Colliery
to Swallownest
22nd Feb
223 Richard Williams
From Harworth Colliery
to Swallownest
22nd Feb
222 Archie Brown
From Bridlington Town
to Hall Road Rangers
22nd Feb
221 Matthew Thompson
From Worksop Town
to Harworth Colliery
22nd Feb
220 Lynton Karkach
From Winterton Rangers
to Worksop Town
20th Feb
219 Jamie Price
From Worksop Town
to Yorkshire Amateur
20th Feb
218 Sam Barker
From Harrogate Railway Athletic
to Garforth Town
16th Feb
217 Tawonea Gumboh
From Thackley
to Albion Sports
15th Feb
216 McKenzie Borek
From Eccleshill United
to AFC Emley
11th Feb
215 Danny South
From Athersley Recreation
to Maltby Main
11th Feb
214 George Whittaker
From AFC Emley
to Penistone Church
9th Feb
213 Kieran Suddards
From Campion
to Liversedge
9th Feb
212 James Whittingham
From Hall Road Rangers
to East Yorkshire Carnegie
9th Feb
211 Harry Steeples
From Hemsworth Miners Welfare
to Athersley Recreation
9th Feb
210 Alfie Stevens-Neale
From Thackley
to Armthorpe Welfare
8th Feb
209 Alex Rippon
From Handsworth Parramore
to Parkgate
7th Feb
208 Daniel Blacker
From Liversedge
to Harrogate Railway Athletic
2nd Feb
207 Bradley Wilson
From Shirebrook Town
to Harworth Colliery
2nd Feb
206 Andrew Horbury
From AFC Emley
to Nostell Miners Welfare
2nd Feb
205 Zivanai Mbire
From Worsbrough Bridge Athletic
to Glasshoughton Welfare
1st Feb
204 Adam Lee
From Winterton Rangers
to FC Bolsover
31st Jan
203 Joshua Dacre
From Athersley Recreation
to Selby Town
31st Jan
202 Thomas Sawyer
From Grimsby Borough
to Skegness Town
31st Jan
201 Nicholas Lalousis
From Glasshoughton Welfare
to Albion Sports
29th Jan
200 Daniel Montgomery
From Goole AFC
to Selby Town
29th Jan
199 Gary Lumley
From Armthorpe Welfare
to Selby Town
26th Jan
198 Craig Laight
From Worsbrough Bridge Athletic
to Armthorpe Welfare
25th Jan
197 Bradley Swain
From Shirebrook Town
to Nostell Miners Welfare
25th Jan
196 Michael Jones
From Liversedge
to Worksop Town
25th Jan
195 Chris Timons
From Shirebrook Town
to Ollerton Town
25th Jan
194 Joe Cheeseman
From Shirebrook Town
to Staveley Miners Welfare
22nd Jan
193 Charlie Dunkerley
From East Yorkshire Carnegie
to Barton Town
19th Jan
192 Luke Aldrich
From Barton Town
to Albion Sports
19th Jan
191 Daniel Davison
From Goole AFC
to Selby Town
19th Jan
190 Christopher Walton
From Athersley Recreation
to Goole AFC
19th Jan
189 Harry Peacock
From Bridlington Town
to Hall Road Rangers
18th Jan
188 Robert Chipps
From Handsworth Parramore
to Maltby Main
18th Jan
187 Lewis Whitaker
From Hallam
to Parkgate
18th Jan
186 Jody Barford
From Bridlington Town
to Selby Town
18th Jan
185 Bradley Kemp
From AFC Emley
to Parkgate
18th Jan
184 Daniel Critchlow
From Nostell Miners Welfare
to Goole AFC
17th Jan
183 Joe Dunnett
From Goole AFC
to Selby Town
15th Jan
182 Jacob Norburn
From Hall Road Rangers
to Skegness Town
12th Jan
181 Ross Duggan
From Maltby Main
to Handsworth Parramore
12th Jan
180 Jack Normanton
From Campion
to Thackley
12th Jan
179 Cameron Hough
From Worsbrough Bridge Athletic
to FC Bolsover
12th Jan
178 Ben Harley
From Armthorpe Welfare
to Glasshoughton Welfare
11th Jan
177 Calum Ward
From Campion
to Worksop Town
11th Jan
176 Mohammed Hamid
From Handsworth Parramore
to Goole AFC
11th Jan
175 Daniel Buttle
From Handsworth Parramore
to Goole AFC
10th Jan
174 Adam Ledger
From AFC Emley
to FC Bolsover
10th Jan
173 Devonte Newman-Morton
From Garforth Town
to Yorkshire Amateur
10th Jan
172 Craig Tonkinson
From Harrogate Railway Athletic
to Glasshoughton Welfare
5th Jan
171 Albert Ibrahimi
From Garforth Town
to Harrogate Railway Athletic
5th Jan
170 Kyle Wordsworth
From Athersley Recreation
to Worsbrough Bridge Athletic
5th Jan
169 Gary Collier
From Glasshoughton Welfare
to Selby Town
5th Jan
168 Luke Bulliment
From Bridlington Town
to East Yorkshire Carnegie
5th Jan
167 Jake Currie
From Handsworth Parramore
to Hallam
5th Jan
166 George Clarke
From Albion Sports
to AFC Emley
3rd Jan
165 Joe Wilton
From Goole AFC
to Harrogate Railway Athletic
29th Dec
164 James Hitchcock
From East Yorkshire Carnegie
to Goole AFC
29th Dec
163 Lee Hill
From Handsworth Parramore
to Worksop Town
29th Dec
162 Jordan Buckham
From Armthorpe Welfare
to Rossington Main
29th Dec
161 Andrew McCreadie
From Staveley Miners Welfare
to Campion
28th Dec
160 Jacob Collier
From Harrogate Railway Athletic
to Glasshoughton Welfare
21st Dec
159 Mateusz Zaniewski
From Glasshoughton Welfare
to Harrogate Railway Athletic
21st Dec
158 Matthew Broadley
From Thackley
to Bridlington Town
21st Dec
157 Shawn Mitchell
From Rossington Main
to Nostell Miners Welfare
21st Dec
156 Marcel Chigumira
From Goole AFC
to Albion Sports
21st Dec
155 Joshua Nodder
From Maltby Main
to Handsworth Parramore
21st Dec
154 Emile Sinclair
From Athersley Recreation
to Liversedge
20th Dec
153 Joshua Berry
From Selby Town
to Goole AFC
15th Dec
152 Bradley Wilson
From Worksop Town
to Shirebrook Town
15th Dec
151 Declan Lambton
From Harrogate Railway Athletic
to Campion
15th Dec
150 Mubarak Wushishi
From Yorkshire Amateur
to Glasshoughton Welfare
15th Dec
149 Jake Bird
From Glasshoughton Welfare
to AFC Emley
14th Dec
148 Marcus Edwards
From Goole AFC
to Campion
14th Dec
147 Aaron Moxam
From Worksop Town
to Maltby Main
14th Dec
146 Sean Hunter
From Harrogate Railway Athletic
to Garforth Town
13th Dec
145 Steven Jeff
From Goole AFC
to Hemsworth Miners Welfare
13th Dec
144 Richard Williams
From Parkgate
to FC Bolsover
11th Dec
143 Louis Hutton
From Thackley
to Selby Town
11th Dec
142 Jody Barford
From Handsworth Parramore
to Bridlington Town
10th Dec
141 Scott Stein
From Albion Sports
to Harrogate Railway Athletic
8th Dec
140 Lawrance Hunter
From Knaresborough Town
to Thackley
8th Dec
139 Ryan Ferguson
From Glasshoughton Welfare
to Nostell Miners Welfare
8th Dec
138 Alfie Dodsworth
From Maltby Main
to FC Bolsover
7th Dec
137 James Leverton
From Handsworth Parramore
to Ollerton Town
6th Dec
136 Reagan Waud
From Bridlington Town
to Hall Road Rangers
6th Dec
135 Jamie Reeson
From East Yorkshire Carnegie
to Goole AFC
1st Dec
134 Jake Bird
From Goole AFC
to Glasshoughton Welfare
1st Dec
133 Matthew Thompson
From Ollerton Town
to Worksop Town
30th Nov
132 Leon Smith
From Hall Road Rangers
to East Yorkshire Carnegie
30th Nov
131 Joseph Thornton
From Nostell Miners Welfare
to Handsworth Parramore
30th Nov
130 Harry Stead
From Liversedge
to Eccleshill United
30th Nov
129 James Gamble
From Harworth Colliery
to Worksop Town
29th Nov
128 Daniel Vinten
From Liversedge
to Armthorpe Welfare
29th Nov
127 Myles Lawman
From Bridlington Town
to East Yorkshire Carnegie
24th Nov
126 Declan Lambton
From Campion
to Harrogate Railway Athletic
24th Nov
125 Thomas Marsden
From Yorkshire Amateur
to Harrogate Railway Athletic
24th Nov
124 Marcus Day
From Harrogate Railway Athletic
to Campion
24th Nov
123 Mark Wilson
From Worsbrough Bridge Athletic
to Liversedge
23rd Nov
122 Mark Robinson
From Shirebrook Town
to Worksop Town
23rd Nov
121 Freddie Russell
From Penistone Church
to Parkgate
23rd Nov
120 Tyla Bell
From Staveley Miners Welfare
to Winterton Rangers
22nd Nov
119 Ben Sibbick
From Grimsby Borough
to Skegness Town
22nd Nov
118 James Wroot
From Grimsby Borough
to Skegness Town
22nd Nov
117 Michael Jones
From Hemsworth Miners Welfare
to Liversedge
21st Nov
116 Danny Middleton
From Garforth Town
to Goole AFC
20th Nov
115 Shaquille Clarke-Adams
From Garforth Town
to Liversedge
20th Nov
114 Mohamed Kaba
From Albion Sports
to Yorkshire Amateur
20th Nov
113 Daniel Williams
From Shirebrook Town
to Garforth Town
17th Nov
112 Fraser Hansen
From Hall Road Rangers
to Selby Town
17th Nov
111 Billy Law
From Goole AFC
to Worsbrough Bridge Athletic
17th Nov
110 Joshua Morrall
From Grimsby Borough
to Skegness Town
17th Nov
109 Ryan Poskitt
From Nostell Miners Welfare
to Glasshoughton Welfare
16th Nov
108 Joshua Davies
From Harworth Colliery
to Handsworth Parramore
15th Nov
107 Benjamin Partridge
From Handsworth Parramore
to Harworth Colliery
15th Nov
106 Daniel Vinten
From Worsbrough Bridge Athletic
to Liversedge
13th Nov
105 Tim Whittaker
From Parkgate
to Rossington Main
13th Nov
104 Alec Denton
From Handsworth Parramore
to Rossington Main
13th Nov
103 Billy Wright
From Swallownest
to Dronfield Town
10th Nov
102 Tomas Poole
From Worksop Town
to Staveley Miners Welfare
10th Nov
101 Lewis Hill
From East Yorkshire Carnegie
to Hall Road Rangers
10th Nov
100 Jordan Greaves
From Nostell Miners Welfare
to Hemsworth Miners Welfare
9th Nov
99 Alex Varley
From Goole AFC
to Hallam
9th Nov
98 Mitchell Hamilton
From Liversedge
to Garforth Town
6th Nov
97 Roy Fogarty
From Liversedge
to Yorkshire Amateur
3rd Nov
96 Junago Pandor
From Campion
to Liversedge
3rd Nov
95 Oscar Seth
From Handsworth Parramore
to Liversedge
3rd Nov
94 Steven McDonnell
From Maltby Main
to Worksop Town
3rd Nov
93 Harley Wilson
From Worksop Town
to Rossington Main
2nd Nov
92 Nicky Lock
From Goole AFC
to Harrogate Railway Athletic
2nd Nov
91 Jordan Livett
From Harworth Colliery
to Swallownest
2nd Nov
90 Luke Beedham
From Parkgate
to Swallownest
2nd Nov
89 Bradley Swain
From Glasshoughton Welfare
to Shirebrook Town
2nd Nov
88 Gary Collier
From Selby Town
to Glasshoughton Welfare
2nd Nov
87 Richard Williams
From Swallownest
to Harworth Colliery
2nd Nov
86 Jordan Turner
From Rossington Main
to Maltby Main
2nd Nov
85 Adam Shaw
From Yorkshire Amateur
to Eccleshill United
1st Nov
84 Lewis O'Connor
From Athersley Recreation
to Worsbrough Bridge Athletic
31st Oct
83 Javan Benjamin
From Garforth Town
to Liversedge
30th Oct
82 Eliel Anku
From Athersley Recreation
to Glasshoughton Welfare
27th Oct
81 Liam Owen
From Nostell Miners Welfare
to Worsbrough Bridge Athletic
27th Oct
80 Kieran Holmes
From Garforth Town
to Harrogate Railway Athletic
27th Oct
79 Bruno Holden
From Harworth Colliery
to Parkgate
27th Oct
78 Lee Elam
From Eccleshill United
to Goole AFC
26th Oct
77 Nicky Darker
From Maltby Main
to FC Bolsover
26th Oct
76 Julian Lawrence
From Worksop Town
to Handsworth Parramore
25th Oct
75 Daniel Youle
From Athersley Recreation
to Albion Sports
25th Oct
74 Kurt Harris
From Albion Sports
to Liversedge
20th Oct
73 Jake Rotherham
From Winterton Rangers
to Bottesford Town
20th Oct
72 Reagan Waud
From Hall Road Rangers
to Bridlington Town
20th Oct
71 Aaron Kitao
From Yorkshire Amateur
to Harrogate Railway Athletic
20th Oct
70 Joshua Diggles
From Rossington Main
to Worsbrough Bridge Athletic
20th Oct
69 Andrew Horbury
From Glasshoughton Welfare
to AFC Emley
19th Oct
68 Jacob Norburn
From Grimsby Borough
to Hall Road Rangers
19th Oct
67 Jody Barford
From Bridlington Town
to Handsworth Parramore
19th Oct
66 Sam Kay
From Goole AFC
to Staveley Miners Welfare
15th Oct
65 James Hitchcock
From Hall Road Rangers
to East Yorkshire Carnegie
10th Oct
64 Bradley Davies
From Liversedge
to Parkgate
13th Oct
63 Kane Reece
From Athersley Recreation
to Nostell Miners Welfare
13th Oct
62 Jed Rashid
From Hemsworth Miners Welfare
to Liversedge
13th Oct
61 Daniel Nichols
From Bridlington Town
to Hall Road Rangers
13th Oct
60 Cameron Lynn
From Liversedge
to Yorkshire Amateur
12th Oct
59 Luke Walker
From Parkgate
to Harworth Colliery
11th Oct
58 James Leverton
From Hallam
to Handsworth Parramore
10th Oct
57 Robert Needham
From Staveley Miners Welfare
to Shirebrook Town
6th Oct
56 Paul Beesley
From Albion Sports
to Knaresborough Town
6th Oct
55 Jack Smith
From Goole AFC
to Selby Town
6th Oct
54 Robert Oldham
From Glasshoughton Welfare
to Worsbrough Bridge Athletic
6th Oct
53 Terence Barwick
From Bridlington Town
to Goole AFC
4th Oct
52 Christopher Wood
From Parkgate
to Athersley Recreation
3rd Oct
51 Christopher Walton
From Maltby Main
to Athersley Recreation
3rd Oct
50 Luke Aldrich
From Yorkshire Amateur
to Barton Town
3rd Oct
49 Danny Farrar
From Eccleshill United
to Liversedge
2nd Oct
48 Andrew Fox
From Parkgate
to Staveley Miners Welfare
3rd Oct
47 Thomas Rose
From Yorkshire Amateur
to Eccleshill United
2nd Oct
46 Haydn Ward
From Nostell Miners Welfare
to Parkgate
29th Sep
45 Carl Heard
From Yorkshire Amateur
to Harrogate Railway Athletic
29th Sep
44 Jamie Austin
From Parkgate
to Worsbrough Bridge Athletic
29th Sep
43 Ben Starosta
From Harworth Colliery
to Parkgate
28th Sep
42 Cameron Rigby
From Handsworth Parramore
to Maltby Main
28th Sep
41 Ryan Carroll
From Maltby Main
to Handsworth Parramore
28th Sep
40 Bradley Kerr
From Nostell Miners Welfare
to Worsbrough Bridge Athletic
24th Sep
39 Joshua Tennant
From Barton Town
to Hall Road Rangers
22nd Sep
38 Mark Simpson
From Worksop Town
to Garforth Town
22nd Sep
37 James Gamble
From Worksop Town
to Harworth Colliery
22nd Sep
36 Callum Fielding
From Maltby Main
to Rossington Main
21st Sep
35 Benn Lewis
From Hall Road Rangers
to Bridlington Town
20th Sep
34 Daniel Blacker
From Harrogate Railway Athletic
to Liversedge
15th Sep
33 Marcus Edwards
From Albion Sports
to Goole AFC
14th Sep
32 Jordan Turner
From Handsworth Parramore
to Rossington Main
14th Sep
31 Connor White
From Athersley Recreation
to Parkgate
13th Sep
30 Owen Fieldsend
From Nostell Miners Welfare
to Parkgate
12th Sep
29 Joe Milner
From Hall Road Rangers
to Harrogate Railway Athletic
12th Sep
28 Michael Thompson
From Harrogate Railway Athletic
to Garforth Town
11th Sep
27 Christopher Ovington
From Campion
to Goole AFC
7th Sep
26 Connor Rollinson
From Glasshoughton Welfare
to Worsbrough Bridge Athletic
6th Sep
25 Robbie Graham
From Penistone Church
to Campion
6th Sep
24 Tafadzwa Mumbanya
From Hemsworth Miners Welfare
to Glasshoughton Welfare
5th Sep
23 Matthew Semley
From AFC Emley
to Glasshoughton Welfare
5th Sep
22 Daniel Buttle
From Bridlington Town
to Handsworth Parramore
3rd Sep
21 Seyavoush Esmaeily
From FC Bolsover
to Worsbrough Bridge Athletic
1st Sep
20 Jay Evison
From Maltby Main
to Swallownest
30th Aug
19 Lewis Szanto
From Parkgate
to Harworth Colliery
23rd Aug
18 Niall Smith
From Parkgate
to Hallam
18th Aug
17 Bradley Mears
From Hemsworth Miners Welfare
to FC Bolsover
18th Aug
16 Daniel Bingley
From Parkgate
to Athersley Recreation
18th Aug
15 Matthew Leese
From Staveley Miners Welfare
to FC Bolsover
18th Aug
14 Declan Dawson
From Liversedge
to Athersley Recreation
15th Aug
13 Lewis Pickering
From Yorkshire Amateur
to Glasshoughton Welfare
14th Aug
12 Joshua Dacre
From Selby Town
to Athersley Recreation
10th Aug
11 Jack Carter
From Athersley Recreation
to Goole AFC
9th Aug
10 Thomas Cooke
From Shirebrook Town
to Ollerton Town
8th Aug
9 Thomas Rose
From Eccleshill United
to Yorkshire Amateur
4th Aug
8 Sam Kay
From Parkgate
to Goole AFC
3rd Aug
7 Jack Waldron
From Armthorpe Welfare
to Worsbrough Bridge Athletic
3rd Aug
6 Daniel Morton
From Parkgate
to Athersley Recreation
3rd Aug
5 Robert Marsh
From Glasshoughton Welfare
to Thackley
31st Jul
4 Jacob Norburn
From Hall Road Rangers
to Grimsby Borough
31st Jul
3 Jacob Collier
From Glasshoughton Welfare
to Harrogate Railway Athletic
30th Jul
2 Lee Betts
From Maltby Main
to Armthorpe Welfare
30th Jul
1 Jack Griffin
From Hall Road Rangers
to Bridlington Town
30th Jul