| Teams | Campion | Matches | Season 2017/18

MatchesClubStatisticsNews

July
July
4th Frdly Campion
CampionUnknown 79
1-6
HT: 0-4
Bradford Park Avenue
Bradford Park AveAdam Boyes 15
Oli Johnson 20, 22, 25
Wayne Brooksby 80
Trialist 89
4th - Friendlies
Campion
CampionUnknown 79
1-6
HT: 0-4
Bradford Park Avenue
Bradford Park AveAdam Boyes 15
Oli Johnson 20, 22, 25
Wayne Brooksby 80
Trialist 89
12th Frdly Campion
Campion
3-4 Ossett Albion
Ossett AlbionCallum Charlton
Iwan Heeley
Ryan Farrell
James Hurtley
12th - Friendlies
Campion
Campion
3-4 Ossett Albion
Ossett AlbionCallum Charlton
Iwan Heeley
Ryan Farrell
James Hurtley
15th Frdly Silsden
SilsdenJoe Gaughan 31
Mark Trueman 36
Nicholas McNally 55
Niall Sultan 70
4-2
HT: 2-1
Campion
CampionUnknown 21, 67
15th - Friendlies
Silsden
SilsdenJoe Gaughan 31
Mark Trueman 36
Nicholas McNally 55
Niall Sultan 70
4-2
HT: 2-1
Campion
CampionUnknown 21, 67
19th Frdly Campion
Campion
2-0 Liversedge
Liversedge
19th - Friendlies
Campion
Campion
2-0 Liversedge
Liversedge
22nd Frdly Sherburn White Rose
Sherburn White Rse
1-4 Campion
Campion
22nd - Friendlies
Sherburn White Rose
Sherburn White Rse
1-4 Campion
Campion
26th Frdly Campion
Campion
7-3 Beeston St Anthony's
Beeston St Ant's
26th - Friendlies
Campion
Campion
7-3 Beeston St Anthony's
Beeston St Ant's
29th Frdly Thackley
ThackleyBrandon Hammond 89
1-1
Att: 79
HT: 0-0
Campion
CampionDanny Stocker 88
29th - Friendlies
Thackley
ThackleyBrandon Hammond 89
1-1
Att: 79
HT: 0-0
Campion
CampionDanny Stocker 88
August
August
5th NCEL1 Rossington Main
Rossington MainJason Stokes 68
1-1
Att: 120
HT: 0-1
Campion
CampionDanny Stocker 30
5th - NCEL Division One
Rossington Main
Rossington MainJason Stokes 68
1-1
Att: 120
HT: 0-1
Campion
CampionDanny Stocker 30
12th NCEL1 FC Bolsover
FC Bolsover
0-1
Att: 42
HT: 0-1
Campion
CampionDaniel Cunningham 18
12th - NCEL Division One
FC Bolsover
FC Bolsover
0-1
Att: 42
HT: 0-1
Campion
CampionDaniel Cunningham 18
15th NCEL1 Swallownest
Swallownest
0-4
Att: 180
HT: 0-2
Campion
CampionAlex Nightingale 20og
Thomas Robinson 29, 54
Antony Brown 60
15th - NCEL Division One
Swallownest
Swallownest
0-4
Att: 180
HT: 0-2
Campion
CampionAlex Nightingale 20og
Thomas Robinson 29, 54
Antony Brown 60
19th NCEL1 Campion
Campion
0-2
Att: 57
HT: 0-2
Knaresborough Town
Knaresborough TownBlaine Hobson 12
Sam Cook 45
19th - NCEL Division One
Campion
Campion
0-2
Att: 57
HT: 0-2
Knaresborough Town
Knaresborough TownBlaine Hobson 12
Sam Cook 45
23rd NCEL1 Campion
CampionAntony Brown 57
Liam Cooper 68og
Daniel Cunningham 82
Thomas Robinson 90
4-1
Att: 67
HT: 0-0
Ollerton Town
Ollerton TownBrandon Shaw 56
23rd - NCEL Division One
Campion
CampionAntony Brown 57
Liam Cooper 68og
Daniel Cunningham 82
Thomas Robinson 90
4-1
Att: 67
HT: 0-0
Ollerton Town
Ollerton TownBrandon Shaw 56
26th NCEL1 Retford United
Retford United
0-3
Att: 111
HT: 0-2
Campion
CampionDaniel Brown 32
Leon Hurles-Brook 42
Talent Ndlovu 90pen
26th - NCEL Division One
Retford United
Retford United
0-3
Att: 111
HT: 0-2
Campion
CampionDaniel Brown 32
Leon Hurles-Brook 42
Talent Ndlovu 90pen
30th NCEL1 Eccleshill United
Eccleshill UnitedChristopher Lever 30, 34
Benjamin Hardy 86
3-1
Att: 110
HT: 2-1
Campion
CampionThomas Robinson 15
30th - NCEL Division One
Eccleshill United
Eccleshill UnitedChristopher Lever 30, 34
Benjamin Hardy 86
3-1
Att: 110
HT: 2-1
Campion
CampionThomas Robinson 15
September
September
2nd NCEL1 Campion
CampionAidan Day 65
Leon Hurles-Brook 72, 79
3-2
Att: 51
HT: 0-1
Hallam
HallamMitchell Dunne 9
Ryan Lee 90
2nd - NCEL Division One
Campion
CampionAidan Day 65
Leon Hurles-Brook 72, 79
3-2
Att: 51
HT: 0-1
Hallam
HallamMitchell Dunne 9
Ryan Lee 90
6th NCEL1 Winterton Rangers
Winterton RangersLuke Anderson 5pen
Elliot Broughton 10
Reece Newell 36
3-5
Att: 66
HT: 3-2
Campion
CampionRobbie Graham 27
Daniel Cunningham 40, 50, 79
Kieron Batey 73
6th - NCEL Division One
Winterton Rangers
Winterton RangersLuke Anderson 5pen
Elliot Broughton 10
Reece Newell 36
3-5
Att: 66
HT: 3-2
Campion
CampionRobbie Graham 27
Daniel Cunningham 40, 50, 79
Kieron Batey 73
9th FAV1Q Campion
CampionDaniel Cunningham 70
1-2
Att: 44
HT: 0-1
Bedlington Terriers
Bedlington TerriersJake Foley 20, 90
9th - FA Vase First Round Qualifying
Campion
CampionDaniel Cunningham 70
1-2
Att: 44
HT: 0-1
Bedlington Terriers
Bedlington TerriersJake Foley 20, 90
13th NCEL1 Campion
CampionAidan Day 8
Kieron Batey 39
Robbie Graham 58pen
3-2
Att: 45
HT: 2-0
East Yorkshire Carnegie
East HullJames Webb 72
Daniel Walker 80
13th - NCEL Division One
Campion
CampionAidan Day 8
Kieron Batey 39
Robbie Graham 58pen
3-2
Att: 45
HT: 2-0
East Yorkshire Carnegie
East HullJames Webb 72
Daniel Walker 80
16th NCEL1 Campion
CampionDanny Stocker 43
1-1
Att: 42
HT: 1-0
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfConor Glavin 62
16th - NCEL Division One
Campion
CampionDanny Stocker 43
1-1
Att: 42
HT: 1-0
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfConor Glavin 62
23rd NCEL1 Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurHarrison Blakey 37
1-2
Att: 81
HT: 1-1
Campion
CampionRobbie Graham 28pen, 78pen
23rd - NCEL Division One
Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurHarrison Blakey 37
1-2
Att: 81
HT: 1-1
Campion
CampionRobbie Graham 28pen, 78pen
30th NCEL1 Campion
CampionBrighton Mugadza 26
Daniel Cunningham 47
2-3
Att: 71
HT: 1-0
AFC Emley
Emley AFCLuke Hill 55pen, 78pen
Joshua Ingham 70
30th - NCEL Division One
Campion
CampionBrighton Mugadza 26
Daniel Cunningham 47
2-3
Att: 71
HT: 1-0
AFC Emley
Emley AFCLuke Hill 55pen, 78pen
Joshua Ingham 70
October
October
7th NCEL1 Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
0-3
Att: 42
HT: 0-2
Campion
CampionLee Bradshaw 8
Jason Carney 17
Thomas Robinson 58
7th - NCEL Division One
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
0-3
Att: 42
HT: 0-2
Campion
CampionLee Bradshaw 8
Jason Carney 17
Thomas Robinson 58
10th WRCC1 Ossett Town
Ossett TownRyan Ferguson 61
1-4
Att: 87
HT: 0-2
Campion
CampionThomas Robinson 13
Brighton Mugadza 20
Talent Ndlovu 47
Lee Bradshaw 67
10th - West Riding County Cup First Round
Ossett Town
Ossett TownRyan Ferguson 61
1-4
Att: 87
HT: 0-2
Campion
CampionThomas Robinson 13
Brighton Mugadza 20
Talent Ndlovu 47
Lee Bradshaw 67
14th NCEL1 Campion
CampionAidan Day 25
Thomas Robinson 49
2-4
Att: 44
HT: 1-1
Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareGary Collier 18
Morgan Brough 47, 78, 85
14th - NCEL Division One
Campion
CampionAidan Day 25
Thomas Robinson 49
2-4
Att: 44
HT: 1-1
Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareGary Collier 18
Morgan Brough 47, 78, 85
21st NCEL1 Campion
CampionBrighton Mugadza 14
Thomas Robinson 57
2-1
Att: 43
HT: 1-0
Retford United
Retford UnitedBradley Kilner 70
21st - NCEL Division One
Campion
CampionBrighton Mugadza 14
Thomas Robinson 57
2-1
Att: 43
HT: 1-0
Retford United
Retford UnitedBradley Kilner 70
28th NCEL1 Campion
Campion
0-2
Att: 47
HT: 0-0
Selby Town
Selby TownJoseph Dale 50
Brett Lucas 60
28th - NCEL Division One
Campion
Campion
0-2
Att: 47
HT: 0-0
Selby Town
Selby TownJoseph Dale 50
Brett Lucas 60
November
November
8th WRCC2 Albion Sports
Albion SportsJosh Morley 30
1-1
Att: 73
HT: 1-0
Campion
CampionAidan Day 61
8th - West Riding County Cup Second Round
Albion Sports
Albion SportsJosh Morley 30
1-1
Att: 73
HT: 1-0
Campion
CampionAidan Day 61
(Campion win 5-3 on penalties)
(Campion win 5-3 on penalties)
11th NCEL1 Campion
CampionLee Bradshaw 20, 68
Aidan Day 55
Luke Robinson 77
Thomas Robinson 85
Joel Hughes 89
6-0
Att: 42
HT: 1-0
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
11th - NCEL Division One
Campion
CampionLee Bradshaw 20, 68
Aidan Day 55
Luke Robinson 77
Thomas Robinson 85
Joel Hughes 89
6-0
Att: 42
HT: 1-0
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
14th NCEL1 Shirebrook Town
Shirebrook TownJoe Cheeseman 9
Declan Brewin 20, 67
3-0
Att: 101
HT: 2-0
Campion
Campion
14th - NCEL Division One
Shirebrook Town
Shirebrook TownJoe Cheeseman 9
Declan Brewin 20, 67
3-0
Att: 101
HT: 2-0
Campion
Campion
18th NCEL1 Dronfield Town
Dronfield TownAntony Holmes 17
Mark Fereday 36, 61
3-1
Att: 47
HT: 2-0
Campion
CampionJoel Hughes 55
18th - NCEL Division One
Dronfield Town
Dronfield TownAntony Holmes 17
Mark Fereday 36, 61
3-1
Att: 47
HT: 2-0
Campion
CampionJoel Hughes 55
25th NCEL1 East Yorkshire Carnegie
East HullJordan Harrison 87
1-2
Att: 45
HT: 0-1
Campion
CampionMatthias Britton 16
Graham Hall 66
25th - NCEL Division One
East Yorkshire Carnegie
East HullJordan Harrison 87
1-2
Att: 45
HT: 0-1
Campion
CampionMatthias Britton 16
Graham Hall 66
December
December
2nd NCEL1 Campion
Campion
0-2
Att: 38
HT: 0-0
Swallownest
SwallownestAlex Lill 78
Mitchell Ward-Cupitt 90
2nd - NCEL Division One
Campion
Campion
0-2
Att: 38
HT: 0-0
Swallownest
SwallownestAlex Lill 78
Mitchell Ward-Cupitt 90
6th LC1 Campion
CampionJoel Hughes 25, 35
Jason Carney 60
Leon Hurles-Brook 65
Matthias Britton 75
Lee Bradshaw 83
6-0
Att: 26
HT: 2-0
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
6th - NCEL League Cup First Round
Campion
CampionJoel Hughes 25, 35
Jason Carney 60
Leon Hurles-Brook 65
Matthias Britton 75
Lee Bradshaw 83
6-0
Att: 26
HT: 2-0
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge Athletic
16th NCEL1 Campion
Campion
0-1
Att: 41
HT: 0-0
Winterton Rangers
Winterton RangersLewis Bemrose 68
16th - NCEL Division One
Campion
Campion
0-1
Att: 41
HT: 0-0
Winterton Rangers
Winterton RangersLewis Bemrose 68
20th WRCCQF Campion
CampionLeon Hurles-Brook 22
Danny Stocker 90
2-3
Att: 62
HT: 1-0
Farsley Celtic
Farsley CelticNathan Cartman 75
Nathan Turner 77
Danny Ellis 90
20th - West Riding County Cup Quarter-Finals
Campion
CampionLeon Hurles-Brook 22
Danny Stocker 90
2-3
Att: 62
HT: 1-0
Farsley Celtic
Farsley CelticNathan Cartman 75
Nathan Turner 77
Danny Ellis 90
23rd NCEL1 Brigg Town
Brigg TownJonny Nicholls 48
Ryan Thompson 68
2-2
Att: 104
HT: 0-0
Campion
CampionJason Davis 63
Graham Hall 90
23rd - NCEL Division One
Brigg Town
Brigg TownJonny Nicholls 48
Ryan Thompson 68
2-2
Att: 104
HT: 0-0
Campion
CampionJason Davis 63
Graham Hall 90
January
January
6th NCEL1 Campion
CampionLeon Hurles-Brook 27
Benjamin Kendall 88
2-2
Att: 35
HT: 1-1
Rossington Main
Rossington MainLee Holmes 29
Danny Bulman 65
6th - NCEL Division One
Campion
CampionLeon Hurles-Brook 27
Benjamin Kendall 88
2-2
Att: 35
HT: 1-1
Rossington Main
Rossington MainLee Holmes 29
Danny Bulman 65
13th NCEL1 Campion
CampionThomas Robinson 4, 55, 75
Devonte Newman-Morton 11, 35, 48
Daniel Brown 38
Aidan Day 52, 61
Danny Stocker 68, 85
11-1
Att: 39
HT: 4-1
FC Bolsover
FC BolsoverJake Ashton 41
13th - NCEL Division One
Campion
CampionThomas Robinson 4, 55, 75
Devonte Newman-Morton 11, 35, 48
Daniel Brown 38
Aidan Day 52, 61
Danny Stocker 68, 85
11-1
Att: 39
HT: 4-1
FC Bolsover
FC BolsoverJake Ashton 41
17th LC3 Bottesford Town
Bottesford Town
0-3
Att: 41
HT: 0-1
Campion
CampionJason Carney 37
Piteu Crouz 51
Devonte Newman-Morton 54
17th - NCEL League Cup Third Round
Bottesford Town
Bottesford Town
0-3
Att: 41
HT: 0-1
Campion
CampionJason Carney 37
Piteu Crouz 51
Devonte Newman-Morton 54
20th NCEL1 Knaresborough Town
Knaresborough Town
0-0
Att: 182
Campion
Campion
20th - NCEL Division One
Knaresborough Town
Knaresborough Town
0-0
Att: 182
Campion
Campion
February
February
3rd NCEL1 Hallam
HallamMicah Bishop 36
Jake Currie 42pen
2-2
Att: 85
HT: 2-1
Campion
CampionDevonte Newman-Morton 14
Thomas Robinson 54
3rd - NCEL Division One
Hallam
HallamMicah Bishop 36
Jake Currie 42pen
2-2
Att: 85
HT: 2-1
Campion
CampionDevonte Newman-Morton 14
Thomas Robinson 54
24th NCEL1 Campion
CampionThomas Robinson 8
Leon Hurles-Brook 11
2-3
Att: 51
HT: 2-2
Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurBrice Tiani 37
Adam Shaw 38
Harrison Blakey 90
24th - NCEL Division One
Campion
CampionThomas Robinson 8
Leon Hurles-Brook 11
2-3
Att: 51
HT: 2-2
Yorkshire Amateur
Yorkshire AmateurBrice Tiani 37
Adam Shaw 38
Harrison Blakey 90
March
March
7th NCEL1 Ollerton Town
Ollerton TownKyle Ludlow 3, 11
Gavin King 35, 45
4-3
Att: 57
HT: 4-1
Campion
CampionLeon Hurles-Brook 24
Devonte Newman-Morton 80
Aidan Day 90pen
7th - NCEL Division One
Ollerton Town
Ollerton TownKyle Ludlow 3, 11
Gavin King 35, 45
4-3
Att: 57
HT: 4-1
Campion
CampionLeon Hurles-Brook 24
Devonte Newman-Morton 80
Aidan Day 90pen
21st NCEL1 Grimsby Borough
Grimsby Borough
0-1
Att: 85
HT: 0-0
Campion
CampionLee Bradshaw 77
21st - NCEL Division One
Grimsby Borough
Grimsby Borough
0-1
Att: 85
HT: 0-0
Campion
CampionLee Bradshaw 77
24th NCEL1 Campion
CampionGraham Hall 13
Talent Ndlovu 21
2-4
Att: 57
HT: 2-2
Shirebrook Town
Shirebrook TownDeclan Brewin 16, 64, 75
Kieran Watson 29
24th - NCEL Division One
Campion
CampionGraham Hall 13
Talent Ndlovu 21
2-4
Att: 57
HT: 2-2
Shirebrook Town
Shirebrook TownDeclan Brewin 16, 64, 75
Kieran Watson 29
28th NCEL1 Campion
CampionDevonte Newman-Morton 36
Talent Ndlovu 62
Matthias Britton 83
3-2
Att: 47
HT: 1-1
Brigg Town
Brigg TownAdam Gowing 14
Matthew Steeper 58
28th - NCEL Division One
Campion
CampionDevonte Newman-Morton 36
Talent Ndlovu 62
Matthias Britton 83
3-2
Att: 47
HT: 1-1
Brigg Town
Brigg TownAdam Gowing 14
Matthew Steeper 58
April
April
3rd NCEL1 Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfAndrew Horbury 73
Adam Walsh 90
2-3
Att: 78
HT: 0-1
Campion
CampionJahro Parchment 32
Mark Ferguson 58
Jason Davis 84
3rd - NCEL Division One
Glasshoughton Welfare
Glasshoughton WelfAndrew Horbury 73
Adam Walsh 90
2-3
Att: 78
HT: 0-1
Campion
CampionJahro Parchment 32
Mark Ferguson 58
Jason Davis 84
5th LC4 Bridlington Town
Bridlington TownJames Williamson 38
1-0
Att: 108
HT: 1-0
Campion
Campion
5th - NCEL League Cup Fourth Round
Bridlington Town
Bridlington TownJames Williamson 38
1-0
Att: 108
HT: 1-0
Campion
Campion
7th NCEL1 Campion
CampionDevonte Newman-Morton 15
Aidan Day 78, 85
3-1
Att: 54
HT: 1-1
Grimsby Borough
Grimsby BoroughJames Wroot 32
7th - NCEL Division One
Campion
CampionDevonte Newman-Morton 15
Aidan Day 78, 85
3-1
Att: 54
HT: 1-1
Grimsby Borough
Grimsby BoroughJames Wroot 32
9th NCEL1 Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareGracjan Klimczak 90
1-1
Att: 52
HT: 0-1
Campion
CampionDaniel Cunningham 9
9th - NCEL Division One
Armthorpe Welfare
Armthorpe WelfareGracjan Klimczak 90
1-1
Att: 52
HT: 0-1
Campion
CampionDaniel Cunningham 9
11th NCEL1 AFC Emley
Emley AFC
0-2
Att: 94
HT: 0-1
Campion
CampionDaniel Cunningham 27
Matthias Britton 50
11th - NCEL Division One
AFC Emley
Emley AFC
0-2
Att: 94
HT: 0-1
Campion
CampionDaniel Cunningham 27
Matthias Britton 50
14th NCEL1 Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge AthleticLee Morris 56
1-2
Att: 35
HT: 0-1
Campion
CampionJason Davis 21
Piteu Crouz 85
14th - NCEL Division One
Worsbrough Bridge Athletic
Worsbrough Bridge AthleticLee Morris 56
1-2
Att: 35
HT: 0-1
Campion
CampionJason Davis 21
Piteu Crouz 85
16th NCEL1 Campion
CampionBenjamin Kendall 48
1-2
Att: 187
HT: 0-0
Eccleshill United
Eccleshill UnitedLuke Harrop 53
Antony Brown 80
16th - NCEL Division One
Campion
CampionBenjamin Kendall 48
1-2
Att: 187
HT: 0-0
Eccleshill United
Eccleshill UnitedLuke Harrop 53
Antony Brown 80
18th NCEL1 Campion
CampionDaniel Brown 31, 51
Graham Hall 34
Devonte Newman-Morton 44
4-0
Att: 49
HT: 3-0
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
18th - NCEL Division One
Campion
CampionDaniel Brown 31, 51
Graham Hall 34
Devonte Newman-Morton 44
4-0
Att: 49
HT: 3-0
Nostell Miners Welfare
Nostell Miners Welfare
21st NCEL1 Campion
CampionGraham Hall 42
Piteu Crouz 90
2-1
Att: 41
HT: 1-0
Dronfield Town
Dronfield TownMark Fereday 84pen
21st - NCEL Division One
Campion
CampionGraham Hall 42
Piteu Crouz 90
2-1
Att: 41
HT: 1-0
Dronfield Town
Dronfield TownMark Fereday 84pen
24th NCEL1 Selby Town
Selby TownJoseph Dale 33
1-3
Att: 65
HT: 1-1
Campion
CampionDevonte Newman-Morton 13, 73
Daniel Cunningham 61
24th - NCEL Division One
Selby Town
Selby TownJoseph Dale 33
1-3
Att: 65
HT: 1-1
Campion
CampionDevonte Newman-Morton 13, 73
Daniel Cunningham 61

Tables

NCEL Premier Division P Pts +/-
P 1 Pontefract Collieries 42 102 96
P 2 Pickering Town 42 96 75
P 3 AFC Mansfield 42 96 67
4 Handsworth Parr 42 85 43
5 Maltby Main 42 75 31
6 Hemsworth MW 42 72 27
7 Penistone Church 42 72 27
8 Bottesford Town 42 69 9
9 Bridlington Town 42 64 21
R 10 Rainworth MW 42 63 -5
11 Liversedge 42 57 3
12 Barton Town (-1) 42 55 -12
13 Garforth Town 42 52 -29
14 Albion Sports 42 48 -8
15 Thackley 42 47 -9
16 Staveley MW 42 47 -31
17 Athersley Rec 42 46 -23
18 Worksop Town 42 46 -26
19 Hall Road Rangers (-12) 42 43 -1
20 Harrogate Railway Ath 42 31 -62
R 21 Parkgate 42 26 -58
R 22 Clipstone 42 2 -135
NCEL Division One P Pts +/-
P 1 Knaresborough 42 100 61
P 2 Yorkshire Amateur 42 88 77
3 Grimsby Borough 42 85 57
P 4 Eccleshill United 42 85 48
5 Shirebrook Town 42 81 31
6 Glasshoughton Welfare 42 77 31
7 Selby Town 42 75 34
8 Hallam 42 73 42
9 Campion 42 73 30
10 Winterton Rangers 42 61 2
11 Swallownest 42 58 -11
12 AFC Emley 42 57 -5
13 Rossington Main 42 53 -14
14 Dronfield Town 42 52 -13
15 Ollerton Town 42 47 -24
16 Armthorpe Welfare 42 46 -25
17 Nostell MW 42 40 -36
18 East Yorks Carnegie 42 34 -34
19 Worsbrough Bridge 42 33 -48
20 FC Bolsover (-6) 42 30 -76
R 21 Brigg Town 42 29 -54
R 22 Retford United 42 24 -73

Click here for more details

News

League

Premier Division

Division One

Other Competitions

Match Reviews

Fixtures